HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN

Levné volání přes internet - KalMont Litvínov
volání v síti zdarma - vhodné domluvit se se známými a volání mezi sebou máte zcela zdarma volání na mobil za 0,59Kč/min (1haléř/sec) volání na pevnou linku za 0,25/0,49Kč/min (nízký tarif/špička) levné   volání   do   zahraničí,   např.   do   Anglie   za   0,29Kč,   na   Slovensko   za   0,25Kč,   Německo   0,39Kč,   Rusko 0,96Kč apod. žádné měsíční paušální poplatky možnost    nastavení    pevné    linky    tak,    aby    se    volanému    zobrazovalo    na    displeji    telefonu    vaše    číslo mobilního telefonu spravedlivé účtování od počátku hovoru po vteřinách (1+1),  nikoliv za první započatou minutu vlastní telefonní číslo neomezená platnost kreditu bez závazku a vázanosti monost společného kreditu pro více telefonních čísel okamžitý on-line přehled volání. Podmínkou je pouze připojení k internetu s vyhovujícími parametry. Nejsme dealeři, provozovatele voip si můžete samozřejmě vybrat sami. (Uvedené ceny jsou platné k 1.11.2017 a jsou konečné-včetně DPH)
Provádíme   montáž   a   instalaci   telefonu   pro   volání   přes   internet   -   VoIP   telefonie.   Výhodou   je   velmi   nízká   cena těchto    telefonických    hovorů.    Dodáme    veškeré    potřebné    vybavení,    vyřídíme    přiřazení    telefonního    čísla    a provedeme instalaci. Před realizací vám v případě zájmu vše předvedeme. Pro názornost uvádíme vybrané ceny volání  v ČR:

Levné volání přes internet - VoIP

LEVNÉ VOLÁNÍ PŘES INTERNET - VOIP

605 421 978

LEVNÉ VOLÁNÍ PŘES INTERNET - VOIP TELEFON

Levné volání přes internet - KalMont Litvínov
volání   v   síti   zdarma   -   vhodné   domluvit   se   se   známými   a   volání   mezi   sebou   máte zcela zdarma volání na mobil za 0,59Kč/min (1haléř/sec) volání na pevnou linku za 0,25/0,49Kč/min (nízký tarif/špička) levné   volání   do   zahraničí,   např.   do   Anglie   za   0,29Kč,   na   Slovensko   za   0,25Kč, Německo 0,39Kč, Rusko 0,96Kč apod. žádné měsíční paušální poplatky možnost    nastavení    pevné    linky    tak,    aby    se    volanému    zobrazovalo    na    displeji telefonu vaše číslo mobilního telefonu spravedlivé    účtování    od    počátku    hovoru    po    vteřinách    (1+1),        nikoliv    za    první započatou minutu vlastní telefonní číslo neomezená platnost kreditu bez závazku a vázanosti monost společného kreditu pro více telefonních čísel okamžitý on-line přehled volání. Podmínkou je pouze připojení k internetu s vyhovujícími parametry. Nejsme dealeři, provozovatele voip si můžete samozřejmě vybrat sami. (Uvedené ceny jsou platné k 1.11.2017 a jsou konečné-včetně DPH)
info@kalmont.cz 605 421 978 KalMont - Kalenda Jan Litvínov Nabídka služeb

Levné volání přes internet - VoIP telefon